Par DigiFix

„DigiFix” ir jauns, 2012. gadā dibināts digitālās drukas uzņēmums, kurš klientiem nodrošina kvalitatīvu darbu izstrādi un piedāvā augsta līmeņa apkalpošanas servisu.

Sūti ziņu mūsu projektu vadītājiem

Ja vēlies gūt tuvāku informāciju, zvani vai sūti ziņu mūsu projektu vadītājiem.

„DigiFix” ne tikai piedāvā standarta digitālās drukas darbus, bet arī izgatavo sarežģītus poligrāfijas izstrādājumus, kurus nepiedāvā liela daļa citu digitālās drukas uzņēmumu, – grāmatas cietos vākos, līmplēves, dizaina un reljefaina papīra apdruku, individuālu projektu izstrādi u. c.

Mūsu klientu vidū ir labi pazīstami un atzīti uzņēmumi, kuri augstu novērtējuši mūsu sniegtos pakalpojumus. Ja vēlaties iegūt visprecīzāko informāciju par līdzšinējo sadarbību – jautājiet mūsu klientiem!

Mūsu princips

Padari darbu labi, un Tevi novērtēs.

10 gadu pieredze

„DigiFix” strādā pieredzējuši speciālisti ar vairāk nekā 10 gadu stāžu poligrāfijas nozarē. Mūsu komandā arī darbojas jauni speciālisti, kuri rūpīgi tiek apmācīti un atbalstīti.

Digifix vīzija

SIA „DigiFix” ir izvirzījis visaugstākos mērķus – kļūt par lielāko digitālās drukas uzņēmumu Baltijā.

Kaut arī esam jauns digitālās drukas uzņēmums, kas dibināts 2012. gadā, mums ir liela pieredze poligrāfijas tirgū. Kā tas ir iespējams? Atbilde ir ļoti vienkārša – pārstāvam SIA „Dardedze hologrāfija” holdinga grupu, kurai pamatnozare ir ofseta tehnoloģija, bet, mainoties tirgum, pilnveidojamies arī mēs. SIA „DigiFix” galvenie uzdevumi ir nodrošināt papildu servisu klientiem, kam nepieciešams ātri, kvalitatīvi un ar labu servisu nodrukāt poligrāfijas materiālus.